7. strana

Makia Avenue Boot-11 šedé FW16_M9002A-11

Founded in 2001, Makia is a Helsinki based clothing company producing Nordic contemporary clothing. The idea of Makia originates from the need to keep warm in harsh conditions, while befitting a city environment, equally in quality and over trends to become a part of our everyday lives. Makia’s collection is inspired by the history and surroundings of the Helsinki harbour, where the brand’s headquarters are located, and has evolved into a complete line of garments, to shelter one from head to toe. We have stood long enough in cold rain, to favour simple and functional design that focuses on materials respecting the harsh northern climate. Makia was born in the harbour of Helsinki out of these principles - to stand the test of time and to accompany you for years to come.

Více info Cena
Vans Lowland (Leather) Black/True Wht-10 černé VN0A4TZYK551-10

Leather Lowland CC je silueta inspirovaná retro bruslemi z 90. let, která se vyznačuje štíhlým profilem a podešví ComfyCush. Tento styl je vyroben z robustních kožených svršků a nese tradiční logo Vans „Flying V“. Tento styl má známý, ale vzrušující nový vzhled. Složení: Kůže, Guma Styl: VN0A4TZYK55

Více info Cena
McKinley Travel Comfort AQX M 46 EUR

Pánská outdoorová obuv McKinley, nepromokavá a prodyšná membrána Aquamax.

Více info Cena
Minolta Toner Konica Minolta Page Pro 5650EN, black, A0FP021, 11000s, O

Originální černý toner Konica Minolta A0FP021. Kapacita 11000 stran A4 při 5% pokrytí. Kompatibilní s: KONICA MINOLTA PAGEPRO 5650EN

Více info Cena
Palladium Boots Pampa Hi Rain Rio Red-5.5UK červené 75556-692-M-5.5UK

Palladium boots are protection, comfort and strenght in everything what life brings your way. Palladium shoes accompanied the Legion's forces as they carried the banner for French values around the world. The boots are sturdy but light, water-resistant, and were the first ones made from canvas, the fastest fabric to dry out. If their design has become timeless, it's because it responds to a fundamental need for resistance-resistance to the elements, to wear and tear, to time and trends. Known for their design and function, best for exploring the city strets.

Více info Cena
BES HiFi Hair Color 100ml - Barva na vlasy BES Hi-Fi - Barva na vlasy: 04 - měděná

Krémová oxidační barva Bes Hi-fi se řadí k nejlepším ve svém oboru. Obsahuje včelí vosk, který nahrazuje obvyklá chemická zahušťovadla. Přítomné obilné proteiny dodávají vlasům lesk a současně plní regenerační funkci. Barvy kryjí skvěle šedivý vlas. Pouze pro profesionální použití. Přednosti: Snížený obsah amoniaku o 15% Obsahuje 6 rostlinných liposomů: lopuch, echinacea, ženšen, třezalka, mořský dub, lípa Obsahuje D-Panthenol + včelí vosky + obilné proteiny, které zaručují lesk vlasů a regeneraci Jednoduchá příprava a aplikace Krémová oxidační barva Zaručená stabilita barvy Šetrná k vlasům a vlasové pokožce Vyživující a regenerační funkce Komplexní krytí šedivých vlasů Poměry barvy, peroxidu a časy dle požadavků: Přeliv / tónování (1:1): 50 ml barvy + 50 ml peroxidu 10 VOL - doba působení 10-25 minut Barvení (1:1): 50 ml barvy + 50 ml peroxidu 20 VOL - doba působení 35-40 minut Zesvětlování (1:1): 50 ml barvy + 50 ml peroxidu 30 VOL - doba působení 35-40 minut Barvící sety k barvám BES Hi-Fi: Připravili jsme pro Vás barvící sety se vším potřebným co k barvením s barvou BES Hi-Fi potřebujete. Pro barvení bez zesvětlování (nejčastější volba) Pro barvení se zesvětlením o více než 2 odstíny Příprava a aplikace: Do misky dáme 50ml peroxidu Oxibes vol. 20; 30; 40 (6;9;12 %) a přidáme 1/2 tuby barvy Bes Hi-fi (50ml). Mícháme dokud nezískáme homogenní směs. Vymíchanou barvu nanášíme na suchý neumytý vlas. Doba působení je 35-40 min působením přirozeného tepla. Před ukončením přidáme na vlasy trochu teplé vody a masírováním vytvoříme emulsi. Nakonec vydatně spláchneme vodou a použijeme šampon po barvení pro ustálení pH (Amphoten nebo ZEN). Peroxid Oxibes NENÍ součástí balení barvy, nutné objednat zvlášť. Upozornění: Může nastat alergická reakce, proto doporučujeme nejprve zkoušku citlivosti. Nepoužívat na obočí a řasy. Jestliže se produkt dostane do očí, ihned vypláchněte dostatkem teplé vody a případně vyhledejte lékařskou pomoc.

Více info Cena

Nejhledanější